با آرزوی لحظاتی خوب و مفید برای شما بازدیدکننده گرامی، امیدواریم دلخواه خود را در این پایگاه بیابید

مشتری گرامی در حال حاضر درگاه پرداخت بانک اقتصاد نوی غیرفعال می باشد

لطفا از درگاه آرين پال يا روش خريد و واريز نقدي استفاده فرماييد

****************************************************

  • محاسبه سوابق سربازي بدون پرداخت سهم بيمه

    معاون فني و درآمد سازمان تامين اجتماعي گفت: سوابق بيمه پردازني كه قبل از هفتم مرداد 85 به خدمت سربازي رفته اند، بدون پرداخت سهم 7 درصدي بيمه، محاسبه خواهد شد. مهرداد محقق زاده در مصاحبه با واحد مركزي خبر افزود: بر اساس ماده 95 قانون تامين اجتماع …

    ادامه مطلب

طرح توجیهی و کارآفرینی

كليه طرح‌هاي اين سايت زير نظر كارشناسان و مشاوران مجرب و بر اساس ضوابط وزارت صنايع و معادن، كارگروه بانك‌هاي عامل و با توجه به معيارها و شرايط مقتضی، تهيه و تدوين شده است، لذا كليه برآوردها و امكان سنجي‌ها كاملاً واقعي و با توجه به شرايط بازار داخلي و خارجي است. هدف ما نیل به اشتغالزایی بیشتر با دید وسیع و تسلط کاملتر به صنعت مورد مطالعه علاقمندان به سرمایه گذاری در سراسر ایران و تسهیل در دسترسی به اطلاعات برای آشنایی با صنعت مورد مطالعه می باشد.

 

نکته بسیار مهم:

بازدید کنندگان و مشتریان محترم سایت باباسلیم توجه داشته باشند که اگر بعد از خرید و دانلود هر کدام از طرح های توجیهی، در خواندن فایل PDF با مشکل مواجه شدید و یا فونت های آن به درستی نمایش داده نشد؛ می توانید از لینک زیر پکیج کامل فونت های مورد نیاز را دانلود کرده و سپس آنها را به فونت های ویندوز خود اضافه نمایید تا مشکل برطرف شود.

جستجو

لذت یک خرید آنلاین سریع و آسان را با ما تجربه کنید.
انتخاب محصول -> تسویه حساب -> پرداخت آنلاین -> دانلود سریع

حمایت از ما در گوگل :
باباسلیم © 2022
استفاده از محتوای سایت باباسلیم برای مقاصد غیر تجاری با ذکر منبع بلا مانع است